• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Pracuj w Małopolsce III (VI) 2022

Data wydania: 08-08-22
Liczba stron: 8

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem kwartalnika „Pracuj w Małopolsce".

Tematem przewodnim numeru jest pilotażowy projekt „Ucz się u mistrza", wprowadzający nową formę kształcenia osób dorosłych poprzez uczenie w miejscu pracy. Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucję Województwa Małopolskiego.

W numerze:

  • Z Józefem Gawronem, Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego rozmawiamy o wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu uczenia się osób dorosłych jako formie wsparcia samorządu wojewódzkiego dla przedsiębiorców z regionu.
  • Prezentujemy rezultaty badania potrzeb firm kosmetyczno-fryzjerskiej i hotelarsko-gastronomicznej w zakresie uczenia się w miejscu pracy pod okiem mistrzów z innych firm.
  • Przedstawiamy pilotażowy projekt „Ucz się u mistrza" - opisujemy jak działa i w jaki sposób można wziąć w nim udział.
  • Przybliżamy zasady uczenia w miejscu pracy i prezentujemy Ligę Mistrzów - wykaz fachowców, którzy już zgłosili swój udział w projekcie.
  • Ponadto w numerze podsumowujemy dotychczasowe efekty realizacji Małopolskiej Tarczy Humanitarnej - Pakietu rynku pracy. Zapraszamy też do udziału w projekcie "Kompetencje dla pracy", skierowanym do osób bezrobotnych lub poszukujących pracy. Celem projektu jest doskonalenie kluczowych umiejętności miękkich i kompetencji przyszłości za pomocą interaktywnych narzędzi edukacyjnych.

Zachęcamy do lektury!

Attachments:
Download this file (Pracuj-w-Malopolsce-6-WCAG.pdf)Pracuj-w-Malopolsce-6-WCAG.pdf[Pracuj w Małopolsce III (VI) 2022]3278 kB

Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

Plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00