• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Usługi zdalne w projekcie Wróć z POWERem!

Działamy zdalnie i stacjonarnie!

Konsultacje i Doradztwo zawodowe na odległość (on-line)

Spotkania z konsultantem i doradcą zawodowym odbywają się głównie przy użyciu komunikatora internetowego. W ten sposób realizujemy też inne usługi – poradnictwo podatkowe, spotkania z psychologiem, doradztwo biznesowe i coaching indywidualny. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zdalnego doradztwa zawodowego!

Jak przebiega zdalna usługa doradztwa zawodowego w projekcie „Wróć z POWERem”?

Po umówieniu przez konsultanta, doradca zawodowy będzie kontaktował się ze swoimi klientami telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której będą wszystkie niezbędne informacje. Umówienie się na spotkanie zdalne z naszym doradcą zawodowym jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zdalną rozmowę doradczą.

Niestety, mail o spotkaniu lubi wpadać w różne miejsca internetowych skrzynek. Jeśli nie widzisz go w folderze „Odebrane” sprawdź pozostałe foldery. Często można go znaleźć w: „Powiadomieniach”, „Ofertach” i „SPAMIE”. 

O kolejnych krokach i rozmowie przy pomocy komunikatora Skype poinformujemy Cię mailowo. Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi, które powinieneś spełnić, żeby się z nami spotkać.

Dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji do projektu - tj. Formularz Zgłoszeniowy oraz Oświadczenie Uczestnika Projektu - dostępne są w każdej siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie:

  • Kraków - Plac na Stawach 1, w holu wejściowym na stojaku przed portiernią;
  • Oświęcim - ul Wyspiańskiego 10;
  • Nowy Sącz - ul. Nawojowska 4;
  • Tarnów - ul. Szujskiego 66. 

Dokumenty możesz też dostarczyć elektronicznie, za pomocą platformy e-puap lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wystarczy, że podpiszesz je podpisem zaufanym lub kwalifikowanym.

Wymagania techniczne

Do spotkania on-line potrzebne są:

  • komputer ze sprawną kamerą, mikrofonem i głośnikiem;
  • dostęp do Internetu;
  • miejsce do indywidualnej rozmowy, dobrze oświetlone, w którym będzie cicho, nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać. W trakcie rozmowy nikt inny nie może przebywać w pomieszczeniu, z którego rozmawiasz z doradcą.

Zapewniamy poufność

Twoja rozmowa jest całkowicie poufna.
Nie zostanie przez nas nagrana. Nie wyrażamy również zgody, abyś Ty ją nagrywał.
W dniu rozmowy, o umówionej godzinie, nasz pracownik połączy się z Tobą przez komunikator Skype.


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

Plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00