• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Pracuj w Małopolsce nr IV (VII) 2020

Data wydania: 04-01-21
Liczba stron: 8

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu WUP w Krakowie – „Pracuj w Małopolsce”, którego tematami przewodnimi są wyniki „Barometru zawodów 2021” oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

W rozmowie z Jarosławem Gowinem, wicepremierem, ministrem rozwoju, pracy  i technologii poruszamy zagadnienia dotyczące rynku pracy oraz pomocy dla przedsiębiorców, których dotknął kryzys wywołany pandemią COVID-19.

W publikacji także najnowszy „Barometr zawodów” - prognoza zapotrzebowania na pracowników w 2021 r oraz analiza ekspertów dotycząca poszczególnych powiatów.

Wiele miejsca poświęcamy również Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu. Doradzamy co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie na szkolenia, wskazujemy priorytety wydatkowania w 2021 r., zamieszczamy opinię pracodawców o pomocy KFS.

Zapraszamy do lektury.

Poniżej w załączeniu zamieszczany wersję elektroniczną – „Pracuj w Małopolsce" (dostępny link otworzy się w tym samym oknie).


Egzemplarze dostępne są w powiatowych urzędach pracy w naszym województwie. Znajdziecie je również w siedzibie WUP w Krakowie oraz w  zespołach zamiejscowych w Tarnowie i Nowym Sączu.


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

Plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00