• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Pracuj w Małopolsce nr III (VI) 2020

Data wydania: 06-10-20
Liczba stron: 8

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem „Pracuj w Małopolsce”, w którym wiele ważnych informacji o sytuacji osób młodych na małopolskim rynku pracy.

W ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ze wsparcia w wejściu na rynek pracy skorzystało dotychczas 51,2 tysiące młodych Małopolan. O wpływie unijnego programu „POWER” na sytuację młodych na rynku pracy w rozmowie z Aliną Paluchowską, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Z kolei o tym, jak realizowany jest program „POWER” w powiecie myślenickim i jaką pomoc młodym osobom oferują PUP w wywiadzie z Izabelą Młynarczyk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach Zamieszczamy również listę projektów realizowanych w poszczególnych subregionach, wspierających młodych w znalezieniu zatrudnienia.
W publikacji również wiele praktycznych informacji dla osób wracających z zagranicy i rozpoczynających karierę zawodową w Małopolsce. Konsultant i doradca zawodowy w projekcie „Wróć z POWERem” udzielają cennych wskazówek między innymi, jak zdobyte za granicą wykształcenie i doświadczenie, wykorzystać w Polsce.
Rusza 5. edycja Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. Do 18 grudnia 2020 roku można zgłaszać kandydatów w kategoriach Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników i Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. Zachęcamy także do udziału w Plebiscycie ”Mikro Firma za rogiem 2021”. Szczegóły w publikacji.

 

 

 

Attachments:
Download this file (WUP Krakow - Biuletyn.pdf)WUP Krakow - Biuletyn.pdf[ ]1510 kB

Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

Plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00