• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Pracuj w Małopolsce nr II (V) 2020

Data wydania: 09-07-20
Liczba stron: 8

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Pracuj w Małopolsce”, którego tematem przewodnim jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

W rozmowie z prof. Janem Dudą, Przewodniczącym Sejmiku Województwa Małopolskiego, poruszamy zagadnienia dotyczące rynku pracy w Małopolsce w czasie pandemii oraz pomocy oferowanej Małopolanom.

W publikacji można znaleźć wiele użytecznych informacji dotyczących usług zdalnych, uruchomionych przez WUP w Krakowie w związku z pandemią COVID. Za pośrednictwem Internetu realizowane jest doradztwo zawodowe w projektach „Kierunek Kariera” i „Nowy start w Małopolsce”. W ramach standardów MSUES dajemy również wskazówki, jak dbać o jakość usług prowadzonych zdalnie oraz jak wybierać dobre szkolenia online.

Z doradcą zawodowym rozmawiamy o „Bilansie Kariery”, który można zrobić online, a z komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach - o możliwościach podnoszenia kwalifikacji w projekcie „Kierunek Kariera”.

 

 


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

Plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00