• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Pracuj w Małopolsce nr I (I) 2021

Data wydania: 07-06-21
Liczba stron: 8

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu WUP w Krakowie – „Pracuj w Małopolsce”, którego tematem przewodnim są efekty pomocy dla pracodawców i pracowników, którzy odczuwają skutki ograniczeń związanych z zapobieganiem COVID-19.

W rozmowie z Tomaszem Urynowiczem, wicemarszałkiem województwa małopolskiego o efektach pomocy Tarczy Antykryzysowej i kierunku zmian na rynku pracy.

W publikacji także analiza rynku pracy w czasie obostrzeń.

Wiele miejsca poświęcamy również formom wsparcia i dostępnej pomocy w Powiatowych Urzędach Pracy oraz w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, z których można skorzystać w ramach Tarczy Antykryzysowej. Zapraszamy do lektury.

Poniżej w załączeniu zamieszczany wersję elektroniczną.– „Pracuj w Małopolsce" (dostępny link otworzy się w tym samym oknie).


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

Plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00