• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Audyt zdalny MSUES oraz odwieszenie naboru instytucji audytujących

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jako instytucja realizująca System zarządzania jakością oparty o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych informuje, że od 16 maja 2022r. nadal pozostaje możliwość prowadzenia audytu MSUES z wykorzystaniem technik ICT przy zachowaniu wytycznych w zakresie audytu zdalnego opracowanych przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia. Nadal nie ma konieczności stosowania na audycie metody obserwacji przy jednoczesnym zwiększeniu ilości indywidualnych rozmów z uczestnikami zrealizowanych już szkoleń.

Pozostawienie powyższych wytycznych ma na celu zmniejszenie ryzyka utraty zdrowia audytorów i pracowników firm szkoleniowych i doradczych oraz minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się w Polsce wirusa COVID-19 w związku z obowiązującym od 16.05.2022r. stanem zagrożenia epidemicznego.

Jednocześnie informujemy, że odwieszony został nabór nowych instytucji audytujących. Zapraszamy firmy audytujące do współpracy w zakresie weryfikacji instytucji szkoleniowych na zgodność z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno–Szkoleniowych. Zasady naboru dostępne są pod linkiem Małopolski Pociąg do Kariery (pociagdokariery.pl)

 


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00