• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
15. Ogólnopolski Tydzień Kariery
W centralnej części obrazka młoda dama w księgarni, w około której unoszą się jesienne liście. Powyżej na żółtym tle napis XV Ogólnopolski Tydzień Kariery. U góry logotypy Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Województwa Małopolskiego. Na samym dole logotypy Fundusze Europejskie Program Regionalny, flaga Rzeczpospolitej Polski, logotyp Wojewódzka Małopolskiego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego

Ogólnopolski Tydzień Kariery – od najmłodszych lat

Za nami już dwa dni XV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Przygotowana przez organizatorów oferta jest również przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Wciąż można jeszcze skorzystać z wydarzeń, które w Małopolsce odbywać się będą do soboty.

Jeszcze dziś do godz. 13.00 młode osoby zainteresowane rozwojem w naukach ścisłych i zawodach technicznych mają okazję wziąć udział w prezentacjach i konsultacjach uczelni wyższych, które prezentują się podczas Dnia Otwartego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie.

Dla dzieci i młodzieży odbywa się też wiele wydarzeń dedykowanych konkretnym szkołom czy klasom. W poniedziałek uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach wzięli udział w zajęciach służących lepszemu poznaniu siebie, swoich talentów i sposobom ich rozwijania, a także opracowaniu przez uczniów indywidualnego planu rozwoju. Zajęcia zorganizowało Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu. We wtorek uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Bochni wzięli udział w warsztatach pod tytułem „Moje talenty, uzdolnienia, zainteresowania”, organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Bochni. Z warsztatów „Poznaję siebie w świecie zawodów” skorzystają z kolei w czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 w Krakowie, gdzie organizatorem będzie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 z Krakowa.

Na tym kończymy prezentację najciekawszych wydarzeń XV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce. Zachęcamy do sięgnięcia do harmonogramów kolejnych dni Tygodnia Kariery. Bądźcie z nami do soboty i skorzystajcie z wydarzeń Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2023.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.