• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Józef Gawron - Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
Józef Gawron - wicemarszałek województwa małopolskiego

XV Ogólnopolski Tydzień Kariery - Talent i praca to się opłaca

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja województwa małopolskiego, zaprasza na XV Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Tegoroczne hasło tego wydarzenia brzmi: Talent i praca – to się opłaca. Od 16 do 22 października w całej Małopolsce odbędzie się wiele wydarzeń poświęconych rozwojowi osobistemu i zawodowemu.

Inwestowanie w rozwój talentów to jedno z ważnych zadań, które Małopolska realizuje m.in. poprzez projekty oferujące wsparcie doradcze i szkoleniowe za bony. Warto pamiętać, że znajomość swoich mocnych stron i umiejętne z nich korzystanie, to sposób na dopasowanie do nieustannie zmieniającego się rynku pracy, dlatego już dziś zapraszam do projektów, które będą wspierały Małopolan w rozwoju zawodowym od 2024 roku, w perspektywie kolejnych 3 lat.

- mówi Józef Gawron, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z partnerami Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego, od 15 lat włącza się w ogólnopolską akcję Tygodnia Kariery, podczas którego zupełnie bezpłatnie można skorzystać z oferty wydarzeń przygotowanej przez instytucje publiczne i firmy prywatne.

W 2023 roku organizatorzy OTK w Małopolsce, koncentrują się szczególnie na odkrywaniu talentu i wsparciu doradczym osób w różnym wieku. Uczestnicy będą mogli poznać rodzaje talentów wg testu Gallupa, zorientować się jak wykorzystać sztuczną inteligencję w budowaniu kariery i profesjonalnego wizerunku czy dowiedzieć się jak wykorzystać swoje mocne strony w pracy zawodowej.

Z ciekawych warsztatów, konkursów i zajęć będą mogli skorzystać nie tylko dorośli Małopolanie, ale również uczniowie szkół średnich, podstawowych, a nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Korzystanie z zajęć rozwijających pasje czy pozwalających lepiej poznać swój potencjał nie ma ograniczeń wiekowych. W ofercie Małopolskiego Tygodnia Kariery każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami poszczególnych dni:

  • 16.10.2023 (plik w formacie .pdf, wielkość: 392 KB)
  • 17.10.2023 (plik w formacie .pdf, wielkość: 379 KB)
  • 18.10.2023 (plik w formacie .pdf, wielkość: 395 KB)
  • 19.10.2023 (plik w formacie .pdf, wielkość: 412 KB)
  • 20.10.2023 (plik w formacie .pdf, wielkość: 377 KB)
  • 21.10.2023 (plik w formacie .pdf, wielkość: 328 KB)

oraz postami dotyczącymi wydarzeń, które cyklicznie będą się pojawiać

na http://www.facebook.com/wupkrakow.

Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Inicjatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Za koordynację OTK w Małopolsce jak co roku odpowiada Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.