• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
15. Ogólnopolski Tydzień Kariery
Banner reklamowy Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Ogólnopolski Tydzień Kariery – odkryj swój talent!

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK) koncentruje się na odkrywaniu talentów i wykorzystaniu ich w życiu zawodowym. Motywem przewodnim tygodnia kariery jest hasło: Talent i praca – to się opłaca.

Każdy z nas dysponuje talentem - sumą potencjału, kompetencji, pasji, dzięki którym jest wyjątkowo mocny w danej dziedzinie. Jeśli jeszcze nie wiecie, co jest Waszą tajemną mocą lub nie jesteście pewni jak efektywnie swój talent rozwijać zapraszamy do skorzystania z wydarzeń OTK 2023.

Odkrywanie swoich mocnych stron, warto zacząć od poznania rodzajów talentów. Zapraszamy zatem do skorzystania z webinarium „Talenty Gallupa” przygotowanego przez Uniwersytet KEN w Krakowie, które odbędzie się 19 października od godz. 15.00. Jeśli wolicie spotkanie na żywo, już jutro na warsztaty „Odkryj swój talent!” zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu. Spotkanie informacyjne o tym jak rozpoznać swój potencjał i go rozwijać organizuje również Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach. Zachęcamy do udziału, zapisy jeszcze tylko do jutra pod numerem telefonu: (33) 43 22 139.

Codziennie możecie śledzić również wywiady z osobami, które wykorzystują swoje talenty i pasje w pracy zawodowej. Cykl wywiadów z ciekawymi pasjonatami możecie przeczytać na stronie internetowej: wadowice.praca.gov.pl.

Nieustannie zachęcamy Was do udziału również w innych wydarzeniach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Harmonogramy wszystkich wydarzeń, zorganizowanych przez 30 instytucji i firm znajdziecie na naszej stronie.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.