• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Ogólnopolski Tydzień Kariery 2023
Banner reklamowy Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Ogólnopolski Tydzień Kariery – sprawdźcie ofertę!

Do końca tygodnia zapraszamy do śledzenia informacji o Ogólnopolskim Tygodniu Kariery 2023 (OTK). Mamy dla Was ponad 60 wydarzeń, organizowanych przez 30 instytucji i firm z całej Małopolski.

Przybliżymy Wam z czego i kiedy możecie skorzystać. W tegorocznej ofercie OTK coś ciekawego dla siebie znajdą i miłośnicy nowych technologii i entuzjaści tradycyjnych rozwiązań.

Jeśli należycie do pierwszej z tych grup, polecamy Wam skorzystanie z webinarów i innych wydarzeń online. Szczególnie zainteresować Was może temat: „Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w budowaniu kariery i profesjonalnego wizerunku na rynku pracy?”. To webinarium przygotowane przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej odbędzie się już jutro od godziny 10.00.

Kolejnym wydarzeniem, które chcemy Wam zaproponować są warsztaty, z których możecie skorzystać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie. Uczestnicy warsztatów „Kompetencje cyfrowe jako umiejętność poruszania się po współczesnym rynku pracy” będą mieli okazję zapoznać się nie tylko z pojęciem kompetencji cyfrowych, ale również poznać sposoby na wykorzystanie nowych technologii w poszukiwaniu pracy. Warsztaty odbędą się 19 października.

Jeśli jednak wolicie czytać niż surfować po internecie, a jeszcze nie macie pewności jak bardzo czytanie wpływa na Wasz rozwój – zapraszamy do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Krakowie na warsztaty pt. „Czy czytanie książek pomaga w rozwoju talentów?”.  Skorzystacie z nich już 20 października.

Na tym czytelniczych wydarzeń w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nie koniec. 21 października organizatorzy zapraszają na warsztat z prawa administracyjnego pt. „Czytać, rozumieć, działać.”

Gdyby tematy prawno-administracyjne były w kręgu Waszych zainteresowań warto skorzystać również z webinarium przygotowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie. Webinar ten to kompendium wiedzy na temat działalności nierejestrowanej. Wszelkie informacje znajdziecie 20 października na stronie www.tarnow.praca.gov.pl.

Pamiętajcie, że prezentujemy tylko wybrane wydarzenia. Pełną ofertę możecie prześledzić w harmonogramach, które publikowaliśmy w ubiegłym tygodniu.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.