• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Łap skilla! dodatkowa rekrutacja

01 czerwca 2023 o godz 10:00 startujemy z rekrutacją dla 200 osób, która potrwa do 30.06.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Udział w projekcie to przede wszystkim praca nad poprawą własnej sytuacji zawodowej, z wysoko wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi oraz udział w szkoleniach i kursach, które wpłyną na rozwój zawodowy uczestników. Chcemy, aby młodzi ludzie mogli rozwinąć swoje kompetencje, podnieść kwalifikacje i podjąć nowe wyzwania zawodowe na obecnym, wymagającym rynku pracy.
Szczegółowy opis kryteriów kwalifikacji i wszystkie niezbędne informacje o udziale w projekcie można znaleźć na stronie pociagdokariery.pl w artykule: Łap skilla! - warunki udziału (link otwiera się w nowym oknie).

Zespół Łap skilla!
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
pl. Na Stawach 1
tel. 12 619 84 38
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt "Łap skilla!" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 (informacje o dofinansowaniu - link otwiera się w nowym oknie).


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.