• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Usługi zdalne w projekcie Nowy start w Małopolsce podczas pandemii

Z powodu pandemii wdrożyliśmy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie nowe rozwiązania pozwalające na realizację projektu.

Doradztwo zawodowe na odległość (on-line)

Spotkania z doradcą zawodowym odbywają się głównie przy użyciu komunikatora internetowego. Po rejestracji doradca zawodowy będzie kontaktował się ze swoimi klientami telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail w której każdy kandydat na uczestnika projektu otrzyma wszystkie niezbędne informacje.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zdalnego doradztwa zawodowego!

Jak przebiega zdalna usługa doradztwa zawodowego w projekcie Nowy start w Małopolsce?

Umówienie się na spotkanie zdalne z naszym doradcą zawodowym jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zdalną rozmowę doradczą.

W projekcie Nowy start w Małopolsce, po rejestracji na spotkanie otrzymasz automatyczny mail z systemu, z potwierdzeniem terminu usługi. W mailu tym znajdziesz: informacje o dniu i godzinie spotkania oraz dane kontaktowe do Twojego doradcy zawodowego. 

 

UWAGA!

Ten mail lubi wpadać w różne miejsca internetowych skrzynek pocztowych. Jeśli nie widzisz go w folderze „Odebrane” sprawdź pozostałe foldery. Szczególnie może ukrywać się w: „Powiadomieniach”, „Ofertach” i „SPAMIE”. 

 

O kolejnych krokach i rozmowie przy pomocy komunikatora Skype poinformuje Cię mailowo Twój doradca zawodowy. Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi, które powinieneś spełnić, żeby zdalnie skorzystać z usługi doradczej.

 

Dla osób, które nie mają dostępu do drukarki, dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji do projektu - tj. Formularz Zgłoszeniowy oraz Oświadczenie Uczestnika Projektu dostępne są do pobrania w każdej siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie:

  • Kraków - Plac na Stawach 1, w holu wejściowym na stojaku przed portiernią,
  • Oświęcim - ul. Wyspiańskiego 10,
  • Nowy Sącz - ul. Nawojowska 4,
  • Tarnów - ul. Szujskiego 66.

Dokumenty możesz też dostarczyć elektronicznie, za pomocą platformy e-puap lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wystarczy, że podpiszesz je podpisem zaufanym lub kwalifikowanym.

 

Wymagania techniczne

Do skorzystania ze zdalnej rozmowy doradczej potrzebne są:

  • komputer lub telefon ze sprawną kamerą, mikrofonem i głośnikiem;
  • dostęp do Internetu;
  • miejsce do indywidualnej rozmowy z doradcą, dobrze oświetlone, w którym będzie cicho, nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać. W trakcie rozmowy nikt inny nie może przebywać w pomieszczeniu, z którego rozmawiasz z doradcą.

 

Zapewniamy poufność

Twoja rozmowa z doradcą jest całkowicie poufna.

Nie zostanie przez nas nagrana. Nie wyrażamy również zgody, abyś Ty ją nagrywał.

 


W dniu rozmowy, o umówionej godzinie, doradca połączy się z Tobą przez komunikator Skype.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.