• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
 Białe napompowane baloniki ze znakiem graficznym DOFE i mały dziecięcy wiatraczek.

Beneficjencie, ruszyła rejestracja na DOFE 2024!

Wejdź na stronę obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej (20lat.eu) - i zgłoś planowane wydarzenia.

Fundusze Europejskie inwestujemy… od 20 lat!

Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) są integralną częścią obchodów 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Będziemy więc świętować w licznym gronie! Do udziału w 11. edycji DOFE, zaplanowanej na 10 i 11 maja (piątek i sobota), zaproszeni są wszyscy beneficjenci Funduszy Europejskich, którzy od 2004 r. korzystali z unijnego wsparcia.

Twój projekt – Twoja duma!

Jak skorzystać z tej szczególnej okazji, by zaprezentować swoje inwestycje szerokiej publiczności? Możesz zaprosić do zwiedzania obiektu na co dzień niedostępnego, zorganizować piknik np. w dofinansowanym parku lub rowerową wyprawę śladami Funduszy UE, grę terenową, która sprawdzi się zarówno w siedzibie, jak i w plenerze, darmowe zwiedzanie instytucji lub wstęp w atrakcyjnie obniżonej cenie, piknik europejski dla mieszkańców, mecz lub inne wydarzenie sportowe… Forma włączenia się do akcji jest uzależniona tylko od Twoich możliwości i kreatywności!

Dołącz już dziś

Na zgłoszenie wydarzenia planowanego na DOFE masz czas do 26 kwietnia, ale… jeśli zarejestrujesz je na stronie obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej przed 20 kwietnia, dodatkowo otrzymasz pakiet materiałów promocyjnych! Nie czekaj i wypełnij elektroniczny formularz, by dołączyć do akcji. Wszystkie informacje na temat DOFE znajdziesz w regulaminie akcji.

Daj się znaleźć!

Poinformuj innych, że świętujesz 20 lat Polski w UE, biorąc udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich - zamieść na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych informację, jakie atrakcje, gdzie i kiedy planujesz. Tworząc grafikę, plakat lub inny materiał promocyjny, wykorzystaj logo akcji!

Od maja do… końca roku!

Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie związane z obchodami 20 lat członkostwa Polski w UE w innym terminie niż 10 i 11 maja – również możesz je zgłosić. W tym celu skorzystaj z formularza zgłoszenia wydarzenia poza terminem DOFE , dedykowanego dla tego rodzaju atrakcji. Termin rejestracji mija 5 maja.

Masz pytania?

Skontaktuj się z koordynatorkami DOFE w Małopolsce - tel.: 12 29 90 682 lub 12 29 90 705.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.