• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
 Znak graficzny, symbol kwiatu z wielokolorowymi gwiazdkami zamiast płatków i liściem w barwach narodowych Polski.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE 2024) już 10 i 11 maja!

Zrealizowałeś unijną inwestycję? A może nawet kilka? Celebruj ten sukces! Otwórz swój projekt i dołącz do największej akcji promocyjnej Funduszy Europejskich w Polsce.

Jednością silni

Przed nami wielkie majowe święto Funduszy Europejskich – 11. edycja DOFE. W tym roku wydarzenie ma wymiar szczególny – będzie głównym punktem obchodów 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. To wyjątkowa okazja, by przez dwa dni – 10 i 11 maja - w całym kraju zaprezentować dofinansowane projekty.

Wszyscy jesteśmy zaproszeni

Za każdym projektem stoi autor jego sukcesu, beneficjent – czyli Ty! Dlatego Dni Otwarte Funduszy Europejskich to święto tych, którzy odważyli się sięgnąć po unijne środki i z ich pomocą wcielić w życie swój pomysł. Jednostki samorządowe, biblioteki, muzea, teatry i pozostałe instytucje kultury, przedsiębiorstwa, placówki edukacyjne i wszystkie inne podmioty, które od 2004 roku skorzystały ze środków Unii Europejskiej, mogą dołączyć do tegorocznej akcji DOFE.

10 i 11 maja otwórz drzwi projektu

Skorzystaj z szansy, by podczas DOFE pokazać innym w swojej efekty zrealizowanego przedsięwzięcia. Możesz zrobić to na wiele sposobów: organizując wydarzenie siedzibie, oferując bezpłatny wstęp lub atrakcyjną zniżkę na zakup biletów, oprowadzając po obiekcie – szczególnie jego niedostępnych na co dzień zakamarkach. Zaplanuj atrakcje, które pomogą odwiedzającym lepiej poznać Twój projekt: warsztaty, grę miejską, rozgrywki sportowe, rajd rowerowy po dofinansowanej ścieżce, wyprawę krajoznawczą – forma zależy od Twoich możliwości i… wyobraźni.

Jak się zgłosić? Strona internetowa akcji DOFE 2024 – WAŻNY KOMUNIKAT

Rejestracja wydarzeń będzie się odbywała za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej akcji. Jednocześnie informujemy, iż organizator Dni Otwartych Funduszy Europejskich, tj. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, z przyczyn niezależnych zmienił zaplanowany pierwotnie termin publikacji strony internetowej. W konsekwencji rejestracja dla beneficjentów chcących włączyć się w wydarzenie nie została jeszcze uruchomiona.

O nowym terminie poinformujemy niezwłocznie, po jego podaniu przez organizatora.

Masz pytania?

Skontaktuj się z koordynatorkami DOFE w Małopolsce:

  • Aneta Respekta-Sordyl, tel. 12 29 90 682 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Katarzyna Krupa, tel. 12 29 90 705, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.