• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Reklama 15 konferencji "Małopolska otwarta na wiedzę" - Umiejętności w harmonii - technologia i JA. 29 września 2023. Muzeum Armii Krajowej w Krakowie

15. konferencja „Małopolska otwarta na wiedzę”

Już 29 września odbędzie 15 edycja konferencji „Małopolska otwarta na wiedzę”, która jest częścią  obchodów Europejskiego Roku Umiejętności. Motywem przewodnim wydarzenia będzie hasło: Umiejętności w harmonii – technologia i JA.

Tegoroczna edycja konferencji stanowi m.in. podsumowanie dużych projektów bonowych, realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucję Województwa Małopolskiego: „Kierunek Kariera”, „Kierunek Kariera Zawodowa” i „Łap skilla!”.

W pierwszej części spotkania będzie można zapoznać się z wnioskami z realizacji projektów i rekomendacjami na przyszłość. Uczestnicy posłuchają również dyskusji na temat rozwoju podmiotowych systemów finansowania usług rozwojowych, w której wezmą udział eksperci z poziomu krajowego i międzynarodowego.

Druga część konferencji będzie się koncentrowała na wpływie nowych technologii, a w szczególności sztucznej inteligencji, na rynek pracy. Będzie okazja do wysłuchania dedykowanego Małopolskiemu Partnerstwu na rzecz Kształcenia Ustawicznego, wystąpienia prof. Aleksandry Przegalińskiej, ale również posłuchania eksperckiego dwugłosu – Agaty Smolak (prezes Fundacji BigBang) i Tomasza Misztala (trenera mentalnego), którzy pokuszą się o diagnozę potrzeb młodego pokolenia, w kontekście rozwoju metod i narzędzi uczenia osób dorosłych. Zachęcamy do przeczytania szczegółowych opisów prelegentów drugiej części konferencji.

Wydarzenie uświetni wręczenie odznak honorowych Primus in Agendo zasłużonym pracownikom Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowego programu konferencji.

Rejestracja na konferencję została zakończona.

Patronat medialny: TVP Kraków, Dziennik Polski, Radio Kraków


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.