• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Baner OTK 2023
W lewym górnym roku logo Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych poniżej napis 16-22 Października 2023 poniżej napis Ogólnopolski Tydzień Kariery, poniżej hasło Talent i Praca - To się Opłaca po prawej stronie grafiki klocki z literami ułożone w słowo talent

Ogólnopolski Tydzień Kariery – kolejna edycja, nowe możliwości

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce odbędzie się w dniach od 16 d 21 października 2023 roku. Tegoroczne hasło przewodnie brzmi: „Talent i praca - to się opłaca”. Koordynatorem wydarzenia w Małopolsce jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego. Pomysłodawcą OTK jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

Zapraszamy zainteresowane instytucje do współpracy i zgłaszania organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce wydarzeń: spotkań, szkoleń i innych. Przypominamy, że udział w nich powinien być bezpłatny, a tematyka nawiązywać do hasła tegorocznej edycji.

Zgłoszenia w formie uzupełnionego formularza, należy przesłać do 30 września 2023 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po zebraniu zgłoszeń przygotujemy harmonogram Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolski. Wydarzenia będziemy promować w serwisie Pociąg do Kariery, w serwisie Malopolska.pl, na stronie WUP w serwisie Facebook oraz poprzez informacje prasowe. Planujemy zmianę formuły promocji wydarzeń na Facebookowych profilach organizatorów. O szczegółach poinformujemy zgłoszonych Partnerów.

 

Attachments:
Download this file (Formularz OTK 2023.docx)Formularz zgłoszeń wydarzeń OTK[Formularz do uzupełnienia informacji o planowanych wydarzeniach]201 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.