• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Gala „Rozwiń swoją Gminę"

Już 12 maja 2023 r. w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbędzie się Gala „Rozwiń swoją Gminę”, w trakcie której ogłoszone zostaną wyniki konkursów "Edukacyjna Gmina Małopolski" oraz „Ambasador Bilansu Kariery” (edycja 2023).

 

Gala objęta jest Patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucja Województwa Małopolskiego, w ramach współpracy z liderami lokalnymi, od wielu lat organizuje dla nich konkurs, w którym docenia przede wszystkim tych sołtysów i członków Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski, którzy w szczególny sposób włączają się w propagowanie uczenia się przez całe życie i doradztwa zawodowego dla osób pracujących. To między innymi w efekcie ich działań coraz więcej Małopolan korzysta z usług poradnictwa - od początku 2016 roku, tylko w projekcie „Kierunek Kariera” w spotkaniu z doradcą zawodowym w formie Bilansu Kariery wzięło udział już ponad 50 tys. Małopolan.

W związku z wyjątkową edycją tegorocznych konkursów, podsumowujących ich realizację w projekcie „Kierunek Kariera”, Kapituła konkursu przyzna nie tylko nagrody główne. Wyróżniające się, w upowszechnianiu poradnictwa wśród osób po 50 roku życia, gminy i liderzy lokalni, a także Ci, którzy od 2016 roku byli szczególnie zaangażowani we współpracę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie, otrzymają nagrody specjalne.

 

Tegoroczna Gala będzie nie tylko podsumowaniem trwającego od 2016 roku Programu „Edukacyjna Gmina Małopolski”, a tym samym naszej siedmioletniej współpracy na rzecz rozwoju Małopolan, ale także okazją do dyskusji na temat znaczenia lokalnego lidera w niewielkich społecznościach.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Karol Okrasa - kucharz, osobowość telewizyjna i internetowa, autor książek oraz programów kulinarnych, który weźmie udział w panelu dyskusyjnym.

Zdjęcie Karola Okrasy

Patroni medialni: TVP3 Kraków, Dziennik Polski oraz Radio Kraków.

W oczekiwaniu na wyniki tegorocznych konkursów przypominamy filmy zwycięskich gmin, które w poprzednich latach otrzymały nagrodę Grand Prix Edukacyjnej Gminy Małopolski:
2016 Zakliczyn
2017 Wietrzychowice
2018 Ryglice
2019 Gdów
2020 Pcim
2021 Wietrzychowice
2022 Skrzyszów

 

Poniżej znajduje się skład Kapituły Konkursu – dokument w formacie PDF otwiera się w tym samym oknie.

Attachments:
Download this file (Kapitula EGM 2023.pdf)Kapitula EGM 2023.pdf[skład kapituły konkursu EGM2023]144 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.