• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
III Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego - Zapraszamy do udziału!
III Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego. Sport i doradztwo zawodowe? Łączy nas skuces! 22-24 marca online. Zdjęcie tenisistki

III Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na III Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, w dniach od 22 do 24 marca 2023 r.

Kongres adresowany jest przede wszystkim do szkolnych doradców zawodowych, ale również do nauczycieli, dyrektorów szkół oraz do wszystkich, zatrudnionych w szkołach, osób wspierających młodzież przy wyborze kierunku rozwoju zawodowego. Tegoroczna, już III edycja Kongresu poświęcona będzie zawodom związanym ze sportem i rozwojem ruchowym.

W ramach kongresu odbędzie się 15 webinariów poświęconych profesjom związanym ze sportem jak chociażby: dietetyk, fizjoterapeuta, trener osobisty czy video analityk, ale również webinariów poświęconych roli sportu w rozwoju młodego człowieka i możliwości nabywania kompetencji poprzez sport, które pomagają lepiej sobie radzić w dorosłym życiu na rynku pracy.

Uczestnicy kongresu dowiedzą się jak wykorzystywać pasję do sportu młodych ludzi w kształtowaniu ich postaw, charakteru czy jak rozwijać ich umiejętności w obszarze radzenia sobie ze stresem oraz codziennymi wyzwaniami i porażkami. Zaproszeni eksperci pozwolą zaktualizować wiedzę na temat rynku pracy w branży sportowej. Kolejne webinaria dostarczą Państwu również wielu inspiracji i pomysłów na to jak prowadzić młodego człowieka pełnego pasji do sportu, który nie ma jednak predyspozycji do tego, żeby odnaleźć się w sporcie zawodowym a chciałby, żeby jego przyszły zawód był ze sportem w jakiś sposób związany.

Zapraszamy do udziału i zapisów na poszczególne sesje tematyczne. Zapisu należy dokonać przez stronę: bit.ly/3kongres-doradztwa

 

Przejdź do Programu Kongresu


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.