• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Uśmiechnięta starsza kobieta w okularach.

Rozwój zawodowy dla 50-latków. Szybka ścieżka szkoleń

Nadal możesz skorzystać z dofinansowania do kursów i szkoleń zawodowych za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. W ofercie znajdziesz szkolenia niemal z każdej branży (w tym kursy prawa jazdy, operatora koparki, ładowarki, uprawnienia F-gaz, kursy kosmetyczne, florystyczne, krawieckie i wiele innych, oferowanych na stronie Baza Usług Rozwojowych - Baza Usług Rozwojowych - PARP). Na szkolenia możesz dostać nawet do 5055 zł.

Szybka ścieżka dla pracowników 50+. Zorganizuj spotkanie grupowe!

Do projektu Kierunek Kariera Zawodowa możesz zgłosić się wspólnie z koleżankami i kolegami z pracy, organizacji w której działasz albo po prostu z grupą znajomych. Zaproś nas na spotkanie. Przyjedziemy do Twojej gminy, miejscowości, organizacji pozarządowej. Podczas spotkania załatwimy większość formalności związanych z przystąpieniem do projektu.

W projekcie możesz wziąć udział, jeżeli pracujesz na etacie, umowie-zleceniu, umowie o dzieło, należysz do KRUS lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 511 762 466 lub napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji znajdziesz na stronie Kierunek Kariera (pociagdokariery.pl)

Nie zwlekaj! W projektach Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa wzięło udział już ponad 49 tysięcy Małopolan. Liczba miejsc jest ograniczona, a projekt Kierunek Kariera Zawodowa kończy się w tym roku!


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.