• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Człowiek trzymający książkę, za nim wykresy i wzory matematyczne

Trendy w uczeniu dorosłych

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jako instytucja Województwa Małopolskiego co roku organizuje konferencję związaną z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Wydarzenie to gromadzi ekspertów w dziedzinie szkoleń z całego kraju. Tegoroczna konferencja odbędzie się 7 grudnia 2022 r. pod hasłem: Trendy w uczeniu dorosłych. W programie przewidziane są wystąpienia ekspertów oraz prowadzone przez nich warsztaty tematyczne.

Swoje prelekcje wygłosi między innymi Jarosław Petz, ekspert i menadżer specjalizujący się w optymalizacji procesów i w zarządzaniu strategicznym oraz wiedzą w organizacjach. Ekspert odpowie na nurtujące nas wszystkich pytanie czego oczekują klienci szkoleń między pandemią a kryzysem.

Kolejnym ekspertem jest dr Marcin Żółtak, autor książki „LEarNS – stwórz efektywny system uczenia się w miejscu pracy". Z jego prelekcji dowiemy się jak efektywnie przejść od wiedzy do samodzielnej praktyki. Z kolei na warsztacie prowadzonym przez Pana Marcina będą Państwo mieli okazję wypracować sposób przygotowania uczestnika szkolenia zawodowego do dalszej samodzielnej nauki.

Na konferencji głos zabiorą również przedstawiciele branży beauty oferujący innowacyjną usługę uczenia w miejscu pracy. Przedstawią wstępne wnioski z prowadzenia usług uczenia w miejscu pracy oraz jak standard MSUES plus pomaga w ich realizacji.

Obecność tak wielu znakomitych gości daje gwarancję wartościowej i rozwijającej nas wszystkich dyskusji.

Chęć udziału w konferencji zgłosisz wypełniając formularz internetowy.

Zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu.

Attachments:
Download this file (program-konferencji-MSUES.pdf)Program konferencji[ ]201 kB
Download this file (zaproszenie-na-konferencje-MSUES.pdf)Zaproszenie na konferencję[ ]181 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.