• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
 Brodaty mężczyzna wspina się po drabinie na żarówkę, obok stoją kobieta i mężczyzna. Koła zębate różnej wielkości, w oddali lecąca rakieta kosmiczna.

Projekt „Kompetencje dla pracy” – bezpłatne kursy e-learningowe

Szansa zdobycia kompetencji przyszłości i doskonalenia umiejętności miękkich czeka na uczestników projektu pilotażowego „Kompetencje dla pracy". Dzięki niemu zainteresowani będą mogli skorzystać z nowoczesnej platformy cyfrowej, realizując kursy e-learningowe. Trwa nabór chętnych.

Uczestnicy

W projekcie mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy jako bezrobotne lub poszukujące pracy. Zdalna forma szkoleń sprzyja udziałowi kobiet, które myślą o powrocie do aktywności zawodowej po narodzinach dziecka. Docenią ją też studenci niestacjonarni, którzy chcą zdobyć lub doskonalić kompetencje przyszłości. Tematy szkoleń zainteresują osoby, które planują podjęcie zatrudnienia za granicą i muszą wzmocnić kompetencje międzykulturowe. Wiedza z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności podejmowania decyzji, wyznaczania celów i planowania z pewnością przyda się chcącym założyć własną firmę.

E-learning? Nie musisz mieć dostępu do komputera

Uczestnicy projektu uzyskują bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej z 15 kursami e-learningowymi. Mogą skorzystać z dowolnej liczby kursów, w dogodnym terminie i miejscu. Na zakończenie uzyskają certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności i kompetencje. Platforma cyfrowa jest dostępna w aplikacji na telefon lub tablet, do skorzystania z kursów nie jest potrzebny komputer.

Informacja i zapisy

Informacji dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie pilotażowym udzielamy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 784 573 978.

Zdecydowanych zapraszamy do zgłaszania się do udziału na stronie internetowej projektu.

Projekt pilotażowy „Kompetencje dla pracy – doskonalenie kluczowych umiejętności miękkich i kompetencji przyszłości z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi edukacyjnych, umożliwiających przekazywanie wiedzy i umiejętności na odległość" jest finansowany z Funduszu Pracy i realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w partnerstwie z Fundacją Nauka Biznes.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.