• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Edukacyjna Gmina Małopolski 2022 - zgłoś się!

Od 1 lipca 2022 r. gminy będą mogły zgłaszać się do konkursu Edukacyjna Gmina Małopolski 2022. Jednak o zgłoszeniu warto pomyśleć przed 8 czerwca, kiedy odbędzie się Małopolski Dzień Uczenia się, ponieważ to aktywny w nim udział wpłynie na punktację w konkursie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie gminy wiejskie i miejsko-wiejskie z województwa małopolskiego. Zgłoszone gminy muszą mieć podpisane porozumienie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie o zawiązaniu współpracy na rzecz nowych możliwości rozwoju zawodowego osób dorosłych.

Aby skutecznie złożyć aplikację, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zgłoszenia czekamy do 09.09.2022 r. do godz. 12:00.

W konkursie istotny będzie odsetek Bilansów Kariery mieszkańców danej gminy oraz jej udział w Małopolskim Dniu Uczenia się (MDU) w 2022 roku, a także w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery (OTK) w 2022 roku, jak również przygotowanie własnych materiałów video promujących uczenie się przez całe życie na MDU. Dodatkowe punkty otrzymają gminy, które opublikują treści dotyczące uczenia się przez całe życie w prasie lokalnej.

Zwycięzca, gmina z tytułem Grand Prix, otrzyma film promujący gminę wraz z emisją w Internecie oraz prawem do korzystania z niego.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Konkursu Edukacyjna Gmina Małopolski 2022

Formularz zgłoszenia gminy do konkursu Edukacyjna Gmina Małopolski 2022


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.