• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Rekrutacja zakończona dla osób z wyższym wykształceniem

Rekrutacja w projektach "Kierunek Kariera" (KK) oraz "Kierunek Kariera Zawodowa" (KKZ) dla osób z wyższym wykształceniem poniżej 50 roku życia, została zakończona.

W związku z pojawiającymi się pytaniami przypominamy, że rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem poniżej 50 roku życia w obu projektach zakończyła się 31 grudnia 2021.

Dodatkowo informujemy, że aktualnie NIE JEST JUŻ planowana ponowna rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem poniżej 50 r.ż.

 

Od 1 stycznia 2022 przystąpić do naszych projektów mogą tylko osoby spełniające warunki rekrutacji ogólnej określone w regulaminach podstawowych: Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Kierunek Kariera" oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa".

Przypominamy, że zgodnie z powyższymi regulaminami, bez względu na wykształcenie mogą rekrutować się do projektu "Kierunek Kariera" tylko osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami posiadające stosowne orzeczenie. Pozostałe osoby mogą posiadać maksymalnie średnie wykształcenie.

Więcej na temat wymogów kwalifikacyjnych można przeczytać w artykule: Kierunek Kariera nabór na zasadach ogólnych.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.