• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Współpraca z 11. Małopolską Brygadą Obrony Terytorialnej

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie podjął współpracę z 11. Małopolską Brygadą Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. Leopolda Okulickiego, ps. „Niedźwiadek”. Współpraca ma na celu zjednoczone działania na rzecz zdobywania nowych kompetencji oraz rozwoju zawodowego żołnierzy i pracowników 11. MBOT, w ramach projektów realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie tj. „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”.

 

19 listopada br. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie odbyło się uroczyste podpisanie notki o współpracy. Sygnowali ją: Jan Gąsienica-Walczak Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz płk Marcin Siudziński Dowódca 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Bardzo cieszę, że Dowódca 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zadeklarował chęć podjęcia współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie w zakresie upowszechniania informacji oraz umożliwiania żołnierzom dostępu do projektów realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

mówił podczas spotkania Jan Gąsienica-Walczak Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie dają żołnierzom i pracownikom służb możliwość zdobycia kwalifikacji w obszarze logistyki, transportu oraz pozwalają nabyć kompetencji ogólnych takich jak języki obce czy informatyczne. Pozwalają także na rozwój zawodowy w innych miejscach pracy.

W Wojskach Obrony Terytorialnej żołnierze zawodowi stanowią 10  proc., pozostałe osoby pracują zawodowo na co dzień. Podnoszenie kompetencji, a później zarządzanie kompetencjami moich podwładnych jest dla mnie bardzo ważne

mówił podczas spotkania płk Marcin Siudziński Dowódca 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Płk Marcin Siudziński Dowódca 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej mówiąc o żołnierzach, zwrócił uwagę na różnorodności ich kwalifikacji, jako jedną z najważniejszych do pełnienia swoich obowiązków, tak w macierzystych jednostkach jak i podczas działań na rzecz obronności państwa. Dowódca Brygady zadeklarował chęć poszerzania współpracy ze służbami zatrudnienia w celu promowania możliwości rozwoju służb mundurowych oraz zachęcania Małopolan do wstąpienia w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej.

11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej – (w linku szczegółowe informacje).

Projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” - (w linku szczegółowe informacje).

 

 

 

 

 

 

 


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.