• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Nowy Biuletyn Pracuj w Małopolsce

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – "Pracuj w Małopolsce", w którym zamieszczamy wiele ważnych i ciekawych informacji dla pracodawców i pracowników.

W rozmowie z Janem Gąsienicą-Walczakiem, dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie o realizacji Tarczy Antykryzysowej w Małopolsce oraz o nowych programach wdrażanych przez urząd  kierowanych do pracodawców.
W publikacji także o sytuacji w branży fryzjersko-kosmetycznej i gastronomiczno-hotelarskiej w Małopolsce.
Wiele miejsca poświęcamy również projektowi „Ucz się u mistrza", który  jest odpowiedzią na konieczność dostosowywania usług rozwojowych i ich formy do zmieniających się, szczególnie w czasie pandemii COVID-19, potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z Małopolski.
W publikacji również o programach regionalnych „Bumerang – powrót na rynek pracy" oraz „Firma +1".
Zachęcamy także do zgłaszania kandydatów do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2022 i Plebiscytu "Mikro Firma za rogiem 2022".
  
Zapraszamy do lektury.
 
Poniżej w załączeniu zamieszczany wersję elektroniczną.– „Pracuj w Małopolsce" (dostępny link otworzy się w tym samym oknie).


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.