• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Praca sezonowa z EURES

Sieć EURES do końca października 2021 r. prowadzi kampanię informacyjną nt. pracy sezonowej w UE. Kampania ta jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii nt. pracy sezonowej prowadzonej przez Europejski Urząd ds. Pracy.

Aby podnieść świadomość pracowników sezonowych i zatrudniających ich pracodawców na temat istniejących praw, obowiązków i usług doradczych, państwa członkowskie w UE prowadzą szereg działań informacyjnych nt. pracy sezonowej.
Jednym z wydarzeń organizowanych w ramach wspomnianej kampanii będzie spotkanie informacyjne online pod nazwą Prawa pracownicze oraz warunki pracy sezonowej w Holandiiktóre organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku.
Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams 14 października 2021 r. w godzinach 13.00 – 15.00.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie https://wupbialystok.praca.gov.pl/kwestionariusz-eures do 12 października 2021 r.
Do uczestników spotkania zostanie przesłany link z zaproszeniem na spotkanie.
Osoby do kontaktu w sprawie spotkania:
Michał Raciborski, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 85 74 97 144
Beata Chrościńska email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 85 74 97 235
Program spotkania
Plakat nt. spotkania
 
PAMIĘTAJ - UCZCIWE ZATRUDNIENIE NIE KOŃCZY SIĘ PO SEZONIE!
 
Departament Rynku Pracy
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.