• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Czy są na sali lekarze?

Coraz więcej pacjentów pochodzi z zagranicy, a język obcy wciąż sprawia Ci trudności?

E-recepty, eWUŚ i inne systemy wymagają lepszej znajomości komputera niż Twoja obecna?

Nowe technologie zawitały także do szpitali, jeśli potrzebujesz wdrożenia w rozwiązania takie jak VR, druk 3D, aplikacje medyczne czy inne, na szkoleniach w ramach projektu Kierunek Kariera poznasz podstawy tych rozwiązań.

Zapraszamy na kursy językowe i szkolenia komputerowe, które rozwiążą Twoje problemy. Dofinansowanie może wynieść nawet 85%. Na liście proponowanych zajęć znajdziesz certyfikowane szkolenia i konwersacyjne kursy. Zajęcia komputerowe od podstaw i dla osób bardziej zaawansowanych. Jeśli mieszkasz, pracujesz lub uczysz się w Małopolsce, masz między 25 a 49 lat- rekrutuj się do projektu! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie kursy, a wybór jest naprawdę szeroki. Zrealizuj już dziś receptę na sukces przepisaną przez WUP w Krakowie.  Pamiętaj, że ilość specyfiku jest ograniczona – na zgłoszenia czekamy tylko do końca roku lub wyczerpania limitu miejsc.  

 

"Przed wnioskowaniem nie musisz konsultować się z lekarzem lub farmaceutą!’’

Szczegóły naszej ,,recepty'' pod tym linkiem

 

 


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.