• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Przedłużamy nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem

Ważne informacje  dla osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat.

Nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem zostaje wydłużony do końca roku, tj. 31.12.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc. 

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w rekrutacji, jednocześnie przypominamy warunki jakie musi spełnić uczestnik:

  • wiek to co najmniej 25 lat, ale jeszcze nie ukończone 50. ; 
  • wyższe wykształcenie;
  • aktywność zawodowa: na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudnia pracowników lub jest rolnikiem ubezpieczonym w KRUS;
  •  związek z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki).

 

Na uczestnika projektu Kierunek Kariera czeka maksymalnie 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony można przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, zarządzania projektami, a także prawo jazdy kategorii A, B, B+E.  

Więcej informacji o projekcie: Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem

Jednocześnie przypominamy, że osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby niepełnosprawne mogą przystąpić do projektu Kierunek Kariera na zasadach ogólnych, bez względu na wykształcenie.  Więcej na ten temat:  Kierunek Kariera nabór na zasadach ogólnych


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.