Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Bilet na Bilans Kariery to szansa uzyskania nawet 87% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) na szkolenie językowe lub komputerowe oraz kurs prawa jazdy. 22 stycznia uruchomimy pierwszą w 2018 roku rekrutację zamkniętą dla osób w wieku 18-25 lat.

 

Zapraszamy, jeśli:

  • pracujesz;
  • masz od 18 do 25 lat;
  • nie masz jeszcze licencjatu czy magisterium ani szkoły policealnej czy pomaturalnej;
  • uczysz się lub pracujesz, lub mieszkasz w Małopolsce.

 

Planowałeś zrobić FCE lub inny egzamin z języka angielskiego lub egzamin międzynarodowy z innego języka obcego? A może potrzebujesz kursu prawa jazdy? Z naszego dofinansowania możesz opłacić również egzamin!


Zdobądź nasz bilet, przejdź Bilans Kariery i uzyskaj dofinansowanie!

BILETY - KRAKÓW   BILETY - NOWY SĄCZ   BILETY - TARNÓW

 

Bilans Kariery opiera się na rozmowie z doradcą zawodowym. Jest to usługa dla każdego, kto chce przyjrzeć się posiadanym przez siebie umiejętnościom, mocnym stronom, również dla osób, które niedawno zaczęły pracę i są dopiero na początku drogi i zdobywania doświadczeń. W Bilansie Kariery istotne są także pasje, zainteresowania, to, czego nauczyliśmy się poza szkołą, kursami czy pracą.

Prowadząc rozmowy z naszymi klientami, doradcy zawodowi często otrzymują bardzo pozytywne informacje o Bilansie Kariery. Klienci mówią nawet, że usługa ta przeszła ich oczekiwania, bo dzięki niej okiem eksperta można ocenić siebie, swoje możliwości zawodowe. Bilans Kariery pomaga skonfrontować nasze wyobrażenie o sobie z rzeczywistością, pokazuje faktyczną wartość naszej wiedzy, umiejętności i doświadczeń.

Więcej informacji na temat projektu, Bilansu Kariery i bonów szkoleniowych znajdziesz TUTAJ.

 

Jak zgłosić się do projektu i otrzymać dofinansowanie w formie bonów szkoleniowych?

1. Zapoznaj się z Zasadami rekrutacji zamkniętej w projekcie Kierunek Kariera w 2018 roku oraz z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Kierunek Kariera" na lata 2017-2018.

2. Pobierz bezpłatny bilet na Bilans Kariery.

3. Jeżeli limit biletów został wyczerpany pobierz bilet na listę rezerwową - poinformujemy Cię mailowo kiedy zwolni się miejsce na Bilans Kariery.

4. W ciągu 24 godzin od pobrania biletu na Bilans Kariery lub otrzymania informacji, że zostałeś zakwalifikowany z listy rezerwowej, skontaktuj się telefonicznie z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i umów się na spotkanie z doradcą. Po tym czasie Twoje zgłoszenie zostanie odrzucone. Jeżeli Twój czas na potwierdzenie zgłoszenia przypada w dni wolne od pracy zadzwoń w najbliższym dniu roboczym do godziny 12:00.

5. Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu.

6. Przyjdź na pierwsze spotkanie z doradcą zawodowym w umówionym terminie. Zabierz ze sobą wypełniony formularz zgłoszeniowy i dowód tożsamości.

 

Autor: Justyna Telejko, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Drukuj stronę