warsztat

"Radzenie sobie ze stresem" - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie zaprasza na bezpłatne zajęcia " Radzenie sobie ze stresem".

Czytaj dalej

warsztat

"Sztuka planowania czasu" - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie zaprasza na bezpłatne zajęcia " Sztuka planowania czasu".

Czytaj dalej

warsztat

"Sztuka planowania czasu" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na jednodniowy warsztat pt. "Sztuka planowania czasu".

Czytaj dalej

warsztat

"Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zaprasza na jednodniowy warsztat pt. "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego".

Czytaj dalej

warsztat

"Rozwijanie indywidualnych cech ułatwiających zdobycie zatrudnienia" - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie zaprasza na bezpłatne zajęcia " Rozwijanie indywidualnych cech ułatwiających zdobycie zatrudnienia".  

Czytaj dalej

warsztat

"Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje portfolio" - Kraków

Coraz większa grupa pracodawców zwraca uwagę na sposób prezentacji "produktu" – kandydata do pracy. Starannie wypracowany, umocowany doświadczeniem i zasobami wizerunek pracownika kompetentnego może pomóc odnieść zawodowy sukces.

Czytaj dalej

spotkanie

"Pomnóż swoje umiejętności i możliwości - stwórz swoje portfolio" - Nowy Sącz

"Pomnóż swoje umiejętności i możliwości - stwórz swoje portfolio" - zaprasza Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu.

Czytaj dalej

warsztat

"Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na trzydniowy warsztat przeznaczony dla osób rozważających możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Czytaj dalej

warsztat

"Assessment Center" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zachęca do wzięcia udziału w sesji poświęconej metodzie Assessment Center, pozwalającej pracodawcom na uzyskanie obiektywnej wiedzy na temat kompetencji swoich potencjalnych...

Czytaj dalej

warsztat

"Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą" - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie zaprasza na bezpłatne zajęcia "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą".

Czytaj dalej