AKTUALNOŚCI

Zostań liderem aktywizacji osób młodych!

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM ogłosiła ogólnopolski konkurs na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy "Lider aktywizacji osób młodych", w ramach którego zostaną nagrodzone instytucje stawiające na jakość swojej oferty.

Czytaj dalej

Nabór do służby przygotowawczej

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Krakowie ogłosiła nabór do służby przygotowawczej. Jej odbycie umożliwia ubieganie się o powołanie do zawodowej służby wojskowej, służbę w Narodowych Siłach Rezerwowych oraz Wojskach Obrony Terytorialnej.

Czytaj dalej

Jesteśmy w finale RegioStars Awards!

Projekt "PFK - Podmiotowe finansowanie kształcenia" WUP w Krakowie znalazł się w gronie finalistów konkursu RegioStars 2017.

Czytaj dalej

Spadło bezrobocie w Małopolsce

W maju 2017 r. stopa bezrobocia rejestrowanego w Małopolsce wyniosła 6,0%. Województwo małopolskie pod jego względem znajduje się na 3. pozycji w kraju.

Czytaj dalej

Podsumowujemy VII Małopolski Dzień Uczenia się

Zgodnie z obietnicą publikujemy pełne podsumowanie tegorocznej edycji Małopolskiego Dnia Uczenia się, odbywającej się pod hasłem: "Każdy może zrobić karierę". Wzięło w niej udział 50 instytucji, które łącznie zaplanowały 90 wydarzeń w całej Małopolsce.

Czytaj dalej

Zmieniliśmy się dla Was

Od tego miesiąca mieszkańcy Małopolski mogą korzystać z usług doradców zawodowych w odnowionych Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Czytaj dalej

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia dba o odpowiednią jakość szkoleń w regionie w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych. Wspiera również instytucje szkoleniowe zainteresowane podnoszeniem jakości swoich usług.

Tablica ogłoszeń